Na našich stránkach jsou používány soubory cookies. Pokračováním v prohlížení těchto stránek souhlasíte s používáním cookies na Vašem zařízení. Souhlasím

Košík

0,00 Kč
0 kusů
Infolinka: +420 777 590 045 (viz otevírací doba). 

Kategorie

Naše prodejna

Naše prodejna

Myslivecké potřeby a lovecké potřeby kvalitní kamenná prodejna v České Lípě. Myslivecké potřeby a lovecké potřeby kvalitní kamennáprodejna v České Lípě. Myslivecké potřeby a lovecké potřeby kvalitní kamennáprodejna v České Lípě. Myslivecké potřeby a lovecké potřeby kvalitní kamennáprodejna v České Lípě.

 

Naše paní vedoucí
mysliveckých potřeb...
Nejkrásnější srnečka v revíru :-)
 

Pavla Růžičková

Pavla Růžičková

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tel.: +420 777 590 045

 

Poslušný myslivec
paní vedoucí...

Igor Růžička

Igor Růžička

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tel.: +420 777 590 045

Fotopast

Fotopast Vám rádi na přání nastavíme a pomůžeme s nastavením. Fotopasti Vám pomohou monitorovat pohyb zvěře , ale i ohlídají dům, byt, chalupu, garáž a dalši objekty před zloději.

V naší nabídce naleznete fotopasti a příslušenství k fotopastem. Fotopast na zvěř a fotopast na zlodějefotopast pro myslivce. Vše dodáváme originální, s návodem, některé fotopasti se SIM kartou aktivovanou a na přání Vám fotopast i nastavíme přímo na vaše telefonní číslo.

Fotopast je kvalitní zařízení které dokáže monitorovat zvěř a také lidskou škodnou. Nezáleží na tom, jestli je den či tma, fotopast je vždy připravena a díky PIR infračervenému pohybovému senzoru, který se spouští expozici na základě tepelné stopy (nikoli pohybu vegetace) Vám fotopast vždy zajistí kvalitní snímky zvěře či škodné.

Špičkové fotopasti UOVision UV 562 s osvětlením v infračerveném pásmu 850nm, které je sice lehce viditelné, ale má výrazně větší dosah a podání kontrastu. Fotopasti UOVision mají možná konzervativní vzhled, ale ve skutečnosti přinášejí řadu novinek a špičkové parametry. Fotopast má zcela neviditelné a přitom velmi účinné IR osvětlení o vlnové délce 940nm, skryté navíc černou clonou. Velice kvalitní Fotopast na zvěř a fotopast na zloděje.

Zatímco pro myslivost je dobrá volba model "Fotopast UV/UM562", fotopast na zloděje  doporučujeme  "Fotopast UV/UM 565" a nově fotopast 535 Panda UM/UV 535 nastaveni fotopasti je stejné jako u fotopasti UM 565.

Spoustu z nás myslivců i nadšenců nemůže být bohužel každý den v lese a vyčkávat. Ať už kvůli pracovnímu vytížení či jiným povinnostem. Právě proto je tu FOTOPAST, která za Vás zachytí zážitky, které bychom jinak mohli prožívat sami. Všechny fotopasti jsou certifikovány pro trh v Evropě a mají na sobě pečeť původu, kterou fotopast od nás snadno rozlišíte od napodobenin a neoriginálních fotopastí. Samozřejmostí dodávky fotopastí je i český návod k obsluze, dvouletá záruka na fotopast, poradenství, záruční i pozáruční servis.

Zde naleznete trochu více informací:

Samozřejmostí je možnost zakoupení na splátky od společnosti CETELEM.

Nejprodávanějsí z této kategorie:

Lovecké myslivecké tričko kr. rukáv Divočák 3D b. Dub myslivecké tričko, krátký rukáv, barevný potisk Di
999 Kč
s DPH
Lovecké myslivecké tričko kr. rukáv Divočák 3D b. Kamufláž myslivecké tričko, krátký rukáv, barevný potisk Di
999 Kč
s DPH
Lovecké myslivecké tričko kr. rukáv Jelen 3D b. Dub myslivecké tričko, krátký rukáv, jelen, barva dub
999 Kč
s DPH
Vybrat výrobce, značku:
Řadit:


Fotopast BROWNING Recon Force Full HD

.browning_btc_7fhd_trail_camera_recon_1124034.jpg
Fotopast BROWNING Recon Force Full HD je ideální na monitorování zvěře!
Dostupnost a expedice: 2 - 5 dní
Hodnocení: 0
5690 Kč
s DPH
Kód: B1112

Fotopast BROWNING Dark Ops HD

.dark1.jpg
Fotopast BROWNING Dark Ops HD malých rozměrů! Ideální na ochranu majetku případně i na monitorování zvěře!
Dostupnost a expedice: 2 - 5 dní
Hodnocení: 0
5690 Kč
s DPH
Kód: B1113

Fotopast BROWNING Spec Ops Full HD Series

.ops1.jpg
Fotopast BROWNING Spec Ops Full HD Series pro náročné uživatele vhodná na dlouhodobé sledování majetku nebo zvěře!
Dostupnost a expedice: 2 - 5 dní
Hodnocení: 0
6290 Kč
s DPH
Kód: B1114Fotopast, coto vlastně je?

Fotopast je kvalitní digitální fotoaparát aktivovaný nejen pohybem ale též tepelnou stopou, fotopast tedy není aktivována pohybem stromů či jiné vegetace. Tepelná stopa aktivuje ve fotopasti PIR pohybové čidlo, které následně spustí expozici. 

Zjednodušeně uvnitř fotopasti můžete najít:

  • Kvalitní digitální fotoaparát
  • PIR čidlo reagující na pohyb (infračervené pohybové čidlo)
  • Osvětlovací jednotku pro noční scény
  • Fotopast může disponovat GSM bránou. Fotopast co má GSM bránu vám po vložení SIM karty může posílat obrázky na Váš telefon.

Fotopast otázky a odpovědi:

Co je fotopast?
Plně automatizované digitální zařízení pro záznam snímků a videa. Fotopast se aktivuje spuštěním PIR čidla a to v okamžiku , kdy je zaznamenán tepelný pohyb (člověka, či zvíře).  Fotopast je konstruována tak, aby eliminovala nežádoucí pohyby v zorném poli. Fotopast Vám pomůže zmapovat pohyb zvěře či zabezpečit objekt proti škodné. Fotografie se ukládají na SD kartu fotopasti. Fotopast co má GSM modul může i odesílat fotografie na Váš mobilní telefon nebo email formou MMS.

Když fotopast fotí , vydává přitom nějaké zvuky?
Ne většina fotopastí fotí naprosto bezhlučně, fotopast je vyvinuta pro sledování přírody a tak nesmí na sebe upoutávat pozornost.

Má fotopast na fotografiích razítko s datem a časem pořízení fotografie?
Ano, dnes skoro každá fotopast, i ta nejlevnější má možnost zapnout funkci OTISK RAZÍTKA. Na každé fotografii tak bude vyznačen datum a čas pořízení.

Dokáže fotopast fotit v noci?
Fotopast fotí za denního světla barevně a v noci černobíle. Fotopast může například využívat noční přísvit takzvaným červeným světlem o vlnové délce cca 850nm až 940nm. Znamená to tedy, že fotopast nesvítí do prostoru, jako standardní světlo, ale pouze přisvítí expozici prakticky neviditelným světlem.

Jaký má fotopast dosah přísvitu (850nm a 940nm)?
Fotopast s 940nm má maximální dosah 14 metrů a fotopast s 850nm až 20 metrů dle modelu.

Rumburská radnice pořídila fotopasti, protože si lidé stěžovali na velký nepořádek u popelnic. "Každý den jezdili naši pracovníci, uklízeli a bylo to finančně nákladné," vysvětlil vedoucí radničního odboru komunálních věcí Jiří Tillner.

Fotopasti jsou v činnosti pouze, když se v jejich okolí někdo pohybuje. Když jejich senzor zaznamená pohyb, udělá přístroj sérii snímků se sekundovým odstupem. Bezpečnostní kamera by se podle vedení města nevyplatila, je až sedmdesátkrát dražší než automatický fotoaparát, ten je také provozně levnější. Místo stálé obsluhy postačí podle Jiřího Tillnera jednou měsíčně data vybrat. "Projdeme data a jestli byl někde prohřešek, tak to můžeme dál řešit," popsal Tillner. Zpracování asi šesti tisíc snímků měsíčně potom zabere úředníkovi dvě hodiny.

V Rumburku jsou zatím čtyři fotopasti, které dohlížejí na popelnice. Lidé přitom často nemají ani tušení, že jsou při vyhazování odpadků sledováni. Fotopasti se totiž úředníci snaží zamaskovat třeba tím, že je schovají mezi větve stromů. "Podobně to funguje v přírodě. Byli jsme i na školení v Národním parku Českosaské Švýcarsko a tam jsme si všechno ověřili," poznamenal referent odboru komunálních věcí Jiří Jelínek.

Radnice chce fotopasti vytvářet i nadále. Kromě popelnic by v budoucnosti měly fotopasti hlídat například i sběrny surovin.

 


Myslivecky-obchod.cz
2009 - 2014
Made by © Tomáš Růžička