Na našich stránkach jsou používány soubory cookies. Pokračováním v prohlížení těchto stránek souhlasíte s používáním cookies na Vašem zařízení. Souhlasím

Košík

0,00 Kč
0 kusů
Infolinka: +420 777 590 045 (viz otevírací doba). 

Kategorie

Naše prodejna

Naše prodejna

Myslivecké potřeby a lovecké potřeby kvalitní kamenná prodejna v České Lípě. Myslivecké potřeby a lovecké potřeby kvalitní kamennáprodejna v České Lípě. Myslivecké potřeby a lovecké potřeby kvalitní kamennáprodejna v České Lípě. Myslivecké potřeby a lovecké potřeby kvalitní kamennáprodejna v České Lípě.

 

Naše paní vedoucí
mysliveckých potřeb...
Nejkrásnější srnečka v revíru :-)
 

Pavla Růžičková

Pavla Růžičková

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tel.: +420 777 590 045

 

Poslušný myslivec
paní vedoucí...

Igor Růžička

Igor Růžička

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tel.: +420 777 590 045

Recenze Fotopast UOVision UM 565 GSM

Plně kompletní balení fotopast, včetně GSM modulu, aktivované SIM karty, a v případě že, do poznámky objednávky přidáte své telefonní číslo, fotopast nastavíme přímo pro Vás. 40 MMS v ceně. Samozřejmostí je možnost zakoupení na splátky od společnosti CETELEM.

Špičková fotopast s neviditelným IR světlem - tato fotopast Vám dobře ohlídá dům, byt, chalupu, garáž a dalši objekty před zloději.

Fotopasti od nového výrobce UOVision má možná konzervativní vzhled, ale ve skutečnosti přináší řadu novinek a špičkové parametry. Zcela neviditelné a přitom velmi účinné IR osvětlení o vlnové délce 940nm, skryté navíc černou clonou, širokopásmové PIR čidlo, které fotopast aktivuje ihned, jakmile objekt vstoupí do zorného pole objektivu, elektronickou kompenzaci pro denní snímky nahrazující choulostivou mechanickou clonu, menu přehledně členěné do jednotlivých kapitol, díky němuž již nemusíte pro nastavení jednoho parametru proklikávat celé menu, které je samozřejmě v češtině. Přidáme-li velmi slušné rozlišení 8MP a až 12 baterií pro až roční provoz, tak se jedná skutečně o velmi výkonnou a moderní fotopast navíc za příjemnou cenu. Model FOTOPAST UV 565 snímky a videa ukládá na SD kartu, zatímco model FOTOPAST UM 565M je navíc připraven je ihned odeslat prostřednictvím sítě GSM  na mobil nebo do e-mailové schránky.

Odesílání je možné v režimu MMS nebo GPRS. Velice robustní provedení předurčuje fotopasti UOV pro profesionální nasazení zejména pro ochranu majetku. Fotopast UOV jsou ale vhodné i pro sledování zvěře. K zabezpečení fotopast je možno objednat průběžný lanový zámek pro který má tělo fotopasti integrovaný průvlak.

Tak tuto past nabízíme v našem obchodě a naleznete ji zde Fotopast UOVision UM 565.

Fotopast a její ovládání

Několik  málo zkušeností a poznatků k ovládání a nastavení pro fotopast UOVision UM 565:

Než se dostaneme k samotnému nastavení pár rad:

  • do fotopastí nepoužívejte dobíjecí baterie, při 12 ks baterek je rozdíl v napětí 3,6V, kdy už fotopast nemusí fotit v noci.
  • SIM karta (pokud si jí pořídíte sami) musí mít zrušen požadavek na PIN , vložte  SIM kartu do mobilního telefonu a v sekci nastavení – zabezpečení – zadejte požadavek na PIN vypnout. Další nastavení odesílání níže.

Základní nastavení 

Toto je velice jednoduché a srozumitelné a samozřejmě v češtině. Snad několik rad a typů. U fotopasti v sekci PIR nenastavujte (respektive radši si vyzkoušejte) Citlivost na nabídku vysoká, v tomto režimu reaguje fotopast i na pohyby větví či větších stvolů trávy případně v noci na blesky. Tímto by se Vám zaplnila paměťová karta nepotřebnými fotkami, v režimu zasílání MMSsek by se to mohlo prodražit.

Druhá rada nezapínejte Časosběr, v tomto režimu se Vám zaplní fotopast fotkami o které asi nebudete stát. Tato funkce slouží k pravidelnému snímání záběrů a vyřadí z funkce pohybové čidlo. Je dobrá k focení jak Vám roste mrkev na zahradě nebo výstavba domu :-) .

Nastavení  GSM funkce

K tomuto slouží v sekci GSM  na fotopasti stahovací pomůcka, na této pozici 3 sekundy podržte tlačítko OK, poté fotopastvypněte a vyjměte paměťovou kartu nikoliv SIM kartu. Kartu vložte do stolního počítače a otevřete složku GSM SETUP.V případě operátorů O2 a Vodafone si nastavíte v tabulce Českou republiku, operátora a telefonní číslo nebo email. Dáte uložit, POZOR počítač Vám nabídne složku „C“, takže kliknete na tři hvězdičky vpravo a vyberete paměťovou kartu a poté tedy uložit (SAVE).

Fotopast nastavení

Bohužel T-Mobile je zatím nastavení složitější: ve výše uvedené tabulce musite místo země Česká republika vybrat kolonku „customer“ a nastavit parametry ručně , viz tabulka níže

Nastavení fotopast

Doplním Password : mms

A až po tomto zadání se mi konečně podařilo odeslat z fotopasti první MMSku. Toto je jediný zádrhel, ale bohužel na straně operátora nikoliv fotopřístroje či fotopasti.

Ostatní nastavení je už velice příjemné a jednoduché. Kdyby snad se něco nepovedlo kontaktujete mě na adrese obchodu www.myslivecký-obchod.cz  rád Vám poradím.

Fotopast je při činnosti tichá, respektive nevydává absolutně žádné zvuky tento typ je pro nezvané návštěvy neviditelný. Ze zkušenosti vím, že MMSka Vám přijde do několika sekund, což je v případě ochrany majetku velká přednost.

Fotopast UOVision UM 565 + GSM + aktivovaná SIM karta a 40 MMS v ceně

Za www.myslivecky-ochod.cz  Igor Růžička st.
Myslivecky-obchod.cz
2009 - 2014
Made by © Tomáš Růžička