Na našich stránkach jsou používány soubory cookies. Pokračováním v prohlížení těchto stránek souhlasíte s používáním cookies na Vašem zařízení. Souhlasím

Košík

0,00 Kč
0 kusů
Infolinka: +420 777 590 045 (viz otevírací doba). 

Kategorie

Naše prodejna

Naše prodejna

Myslivecké potřeby a lovecké potřeby kvalitní kamenná prodejna v České Lípě. Myslivecké potřeby a lovecké potřeby kvalitní kamennáprodejna v České Lípě. Myslivecké potřeby a lovecké potřeby kvalitní kamennáprodejna v České Lípě. Myslivecké potřeby a lovecké potřeby kvalitní kamennáprodejna v České Lípě.

 

Naše paní vedoucí
mysliveckých potřeb...
Nejkrásnější srnečka v revíru :-)
 

Pavla Růžičková

Pavla Růžičková

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tel.: +420 777 590 045

 

Poslušný myslivec
paní vedoucí...

Igor Růžička

Igor Růžička

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tel.: +420 777 590 045

Recenze fotopast UOVision UM 535 Panda GSM

Zde naleznete recenze které jsme pro Vás napsali:

Fotopast UM 535 Panda GSM

Ideální fotopast na hlídaní domů, bytů, chalup, garáží a dalši objekty před zloději.

s aktivovanou SIM kartou možnost ovládání fotopasti pomocí SMS. Nejlevnějšní fotopast na zloděje. Paměťová karta není součástí dodávky.  SMS  funkce , které jsem vyzkoušel a osobně se mi moc líbí. Fotopast poslouchá na SMS povely lépe než manželka.

Igor Růžička vyzkoušel:

"SMS funkce, které jsem vyzkoušel a osobně se mi moc líbí. Fotopast poslouchá na SMS povely lépe než manželka."

 1. Zapnutí režimu foto a zapnutí režimu video pomocí SMS: "Vlastně nic moc, ale zapnutím režimu video vypnete zasílání MMS zpráv a v tom vidím velkou výhodu i když už stihnete při instalaci fotopasti odejit včas, tak Vás fotopast zachytí při příchodu a už Vás to stojí jednu MMS 
   
 2. Zaslání foto: "Fotopast vytvoří foto a ihned Vám ho zašle, zase jakoby nic moc, ale v případě, že Vám přijde MMS zpráva kde není zřetelný objekt pozorování, tak si ho vlastně aktuálně můžete několikrát vyfotit"
 1. Aktuální pozice: "Velice pěkná vychytávka, fotopast Vám zašle GSP souřadnice kde se nachází. Dobré když ji nemůžete najít nebo Vám ji někdo ukradne."

Fotopast má ještě několik SMS funkcí, ale tyto osobně zaujali mě.

Fotopasti od firmy UOVision vynikají robustností, spolehlivostí a pokrokovou technologií. Zcela neviditelné a přitom velmi účinné IR osvětlení o vlnové délce 940 nm, skryté navíc černou clonou. Širokopásmové PIR čidlo, které fotopast aktivuje ihned, jakmile objekt vstoupí do zorného pole objektivu. Menu přehledně členěné do jednotlivých kapitol, díky němuž již nemusíte pro nastavení každého parametru proklikávat celé menu. Menu je samozřejmě v češtině a fotopast má ve vnitřní paměti uloženy nastavovací parametry pro tuzemské mobilní operátory. GSM modul umožňuje odesílání snímků jako MMS nebo email (GPRS). Novinkou je možnost ovládání fotopasti pomocí SMS.


Lokalizace souřadnic pro určení místa pořízení snímku nebo vyhledání fotopasti. K zabezpečení fotopasti je možno objednat průběžný lanový zámek, pro který má tělo fotopasti integrovaný průvlak. Mimořádně příznivý poměr cena / výkon. Tak tuto past nabízíme v našem obchodě.

Několik  málo zkušeností a poznatků k ovládání a nastavení :

Než se dostaneme k samotnému nastavení pár rad:

 1. do fotopastí nepoužívejte dobíjecí baterie, při 12 ks baterek je rozdíl v napětí 3,6V , když už fotopast nemusí fotit v noci.
 2. SIM karta (pokud si jí pořídíte sami) musí mít zrušen požadavek na PIN, vložte  SIM kartu do mobilního telefonu  a v sekci nastavení – zabezpečení – zadejte požadavek na PIN vypnout . Další nastavení odesílání níže.
 3. Zapnete-li fotopast musíte chvíli počkat až provede kontrolu a naskočí signál a operátor
 4. Jestliže se rozhodnete použít funkci reset (v záchvatu, že fotopast nefunguje, protože každý čech čte návod k použití až když něco nejde) vymažete všechna nastavení a můžete si začít hrát od začátku.
 5. MMSky lze posílat pouze v režimu foto! Video bohužel nelze.
 6. Ještě k SIM kartě (pokud si jí pořídíte sami), ujistěte se , že je aktivována. Někteří operátoři vyžaduji aktivaci zavoláním, nebo jiným nastavením. 

1) Fotopast Panda a základní nastavení

Toto je velice jednoduché a srozumitelné a samozřejmě v češtině.

Fotopast PANDA nastavení

Snad několik rad a typů k nastavení fotopasti.

V sekci PIR nenastavujte (respektive radši si vyzkoušejte) citlivost na nabídku vysoká, v tomto režimu reaguje fotopast i na pohyby větví či větších stvolů trávy případně v noci na blesky. Tímto by se Vám zaplnila paměťová karta nepotřebnými fotkami, v režimu zasílání MMSsek by se to mohlo prodražit.

Druhá rada nezapínejte Časosběr , v tomto režimu se Vám zaplní fotopast fotkami o které asi nebudete stát .Tato funkce složí k pravidelnému snímání záběrů a vyřadí z funkce pohybové čidlo. Je dobrá k focení jak Vám roste mrkev na zahradě nebo výstavba domu.

2) Fotopast a nastavení GSM funkce

K tomuto slouží v sekci GSM na fotopasti stahovací pomůcka , na této pozici 3 sekundy podržte tlačítko OK, poté fotopast vypněte a vyjměte paměťovou kartu nikoliv SIM kartu.

Kartu vložte do stolního počítače a otevřete složku GSM SETUP

Nastavíte v tabulce Českou republiku, operátora a telefonní číslo nebo email. SMS SWITCH je právě to ovládání smskou, tady zapnou či vypnout.

Dáte uložit, POZOR počítač Vám nabídne složku „C“, takže kliknete na tři hvězdičky vpravo a vyberete paměťovou kartu a poté tedy uložit (SAVE).

Fotopast nastavení GSM brány

Ostatní nastavení je už velice příjemné a jednoduché. Kdyby snad se něco nepovedlo kontaktujete mě na adrese igor@myslivecky-obchod.cz a rád Vám poradím.

Fotopast je při činnosti tichá, respektive nevydává absolutně žádné zvuky tento typ je pro nezvané návštěvy neviditelný. Ze zkušenosti vím, že MMSka Vám přijde do několika sekund, což je v případě ochrany majetku velká přednost.

Ještě doplním nastvení  možnosti odeílání GPRS :

Při odesílání v protokolu GPRS mohou být snímky odesílány pouze na E-mailovoé adresy.

Pozn: protože se jedná o datový přenos je tento způsob odesílání levnější než MMS.

Při volbě režimu GPRS, se objeví připomínka na zadání E-mailové adresy: 

panda1

Kliknutím myši na “tlačítko” “Email Set” se zobrazí následující dialogové okno: 

panda 2

Vyplňte všechny potřebné informace a potvrďte tlačítkem “OK”.

Pozn. Jako Email a Account můžete nastavit vaší E-mailovou adresu. SMTP server zvolte podle vašeho operátora (O2=smtp.etmail.cz, T-mobile = smtp.t-mobile.cz, Vodafone = smtp.vodafonemail.cz), nebo použijte vlastní smpt server.

 Za www.myslivecky-ochod.cz  Igor Růžička st.
Myslivecky-obchod.cz
2009 - 2014
Made by © Tomáš Růžička