Na našich stránkach jsou používány soubory cookies. Pokračováním v prohlížení těchto stránek souhlasíte s používáním cookies na Vašem zařízení. Souhlasím

Košík

0,00 Kč
0 kusů
Infolinka: +420 777 590 045 (viz otevírací doba). 

Kategorie

Naše prodejna

Naše prodejna

Myslivecké potřeby a lovecké potřeby kvalitní kamenná prodejna v České Lípě. Myslivecké potřeby a lovecké potřeby kvalitní kamennáprodejna v České Lípě. Myslivecké potřeby a lovecké potřeby kvalitní kamennáprodejna v České Lípě. Myslivecké potřeby a lovecké potřeby kvalitní kamennáprodejna v České Lípě.

 

Naše paní vedoucí
mysliveckých potřeb...
Nejkrásnější srnečka v revíru :-)
 

Pavla Růžičková

Pavla Růžičková

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tel.: +420 777 590 045

 

Poslušný myslivec
paní vedoucí...

Igor Růžička

Igor Růžička

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tel.: +420 777 590 045

Teleskopické hole

Skoro každý se již ocitl v situaci kdy potřeboval střelbu s opěrou. Do této situace se dostal každý, a ještě se do těchto situací při šoulání dostaneme. Hop a najednou je před námi dlouho vyhledávaný kus spárkaté na který chodímě číhat již několik týdnů. Většinou stojíme naproti sobě a velice pomalu se připravujeme. V takových situacích ale pracují nery, pokud je vzdálenost větší hrozí minutí či postřelení kusu.

Z volné ruky si dovolí střílet málokdo, s oblibou proto používáme myslivecké hole. Pravdou je, že každý máme oblíbený svůj způsob lovu´, někdo používá obyčejnou vycházkovou hůl, někdo upiluje rovnou lísku na konci do vidlice, někomu stačí rovný klacek do výšky 180cm aby mohl různě klopit a opíratv různých stupních. Nebo prostě improvizujeme a hledáme v daný okamžik ten nejlepší opěrný bod jaký je zrovna v dohledu, někdy jsou to záda či rameno kamaráda, větev, kmen, klobouk, atd, atd, atd prostě bezpočet věcí které les a situace nabízí. Existují však hole profesionální potažmo  hole , komerčně dostupné, které korespondují s nároky a požadavky lovců. Tak jako všechno zboží a je to s podivem i  hole došly do své inovačnní fáze. Trojnožky jako takové  jsou velice oblébené hlavně při šoulání, ale mají své zastoupení i při lovu na čekané za stěžejních podmínek myšleno terén, houští atd.

Jednou z firem která se zaměřuje na lov a výrobu střeleckých trojnožek je firma Primos. Její výrobky si našly velkou oblibu mezi lovci v Severní americe a Kanadě.Teleskopické střelecké trojnožky se vyznačují svou lehkostí, variabilností, a skladností. Za zmínku stojí variabilita nejen pro střelbu ale pro víceúčelnost se kterou se můžete setkat hlavně při focení, či pozorování ptáků, velmi dobré střelecké hole využití s možností upevnění dalekohledu najdete na střelnici. Níže naleznete oficiální údaje od výrobce, které jsou volně přeloženy z návodu u střelecké hole. Dále pak přikládáme krátké video pro lepší představu užití střelecké hole.

Nejprodávanějsí z této kategorie:

Teleskopická hůl - pirschstocky Při lovu na šoulačku se né vždy najde opora . Prot
600 Kč
s DPH
Vybrat výrobce, značku:
Řadit:


Teleskopická hůl - pirschstocky

.Loveck___telesko_4d82139d89933.jpg_product
Při lovu na šoulačku se né vždy najde opora . Proto Vám doporučuje loveckou hůl pro jistější zásah
Dostupnost a expedice: 3 - 5 dní
Hodnocení: 0
600 Kč
s DPH
Kód: 501001Myslivecky-obchod.cz
2009 - 2014
Made by © Tomáš Růžička