Košík

0,00 Kč
0 kusů
Infolinka: +420 777 590 045 (viz otevírací doba).

Kategorie

Štítky: Co nejčastěji hledáte na internetu a naleznete to u nás:

Naše prodejna

Naše prodejna

Myslivecké potřeby a lovecké potřeby kvalitní kamenná prodejna v České Lípě. Myslivecké potřeby a lovecké potřeby kvalitní kamennáprodejna v České Lípě. Myslivecké potřeby a lovecké potřeby kvalitní kamennáprodejna v České Lípě. Myslivecké potřeby a lovecké potřeby kvalitní kamennáprodejna v České Lípě.

 

Naše paní vedoucí
mysliveckých potřeb...
Nejkrásnější srnečka v revíru :-)
 

Pavla Růžičková

Pavla Růžičková

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tel.: +420 777 590 045

 

Poslušný myslivec
paní vedoucí...

Igor Růžička

Igor Růžička

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tel.: +420 777 590 045

Soutěž

                                                                  

Obecná pravidla pořádání soutěží na facebookovém profilu Myslivecké potřeby

Růžička s.r.o. Osadní 1299/36 ; Praha 7

IČO 25424254 DIČ: CZ25424254

Soutěž  bude probíhat na Facebookovém profilu: https://www.facebook.com/Mysliveckyobchod a věnována je době lovu srnce obecného.

 • Účastníkem soutěže se stává každý, kdo akceptuje pravidla soutěže, splňuje stanovené podmínky a zašle prostřednictvím komentáře na Facebooku fotku srnčí trofeje nebo loveného srnce s popisem a tato fotografie dostane od uživatelů facebooku nejvíce „ to se mi líbí“.
 • Soutěže se může zúčastnit každá fyzická osoba s bydlištěm na území České republiky. Ze soutěže jsou vyloučeny osoby v pracovním nebo obdobném vztahu k organizátorovi, pořadateli, či k dalším osobám pověřeným zajištěním této soutěže a osoby, které jsou ke kterékoliv z takových osob ve vztahu osob blízkých.
 • Účast v soutěži není zpoplatněna a vstupem do soutěže se všichni účastníci zavazují dodržovat i její pravidla.
 • Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu pravidel, podmínek i trvání soutěže, a to bez náhrady. Všechny změny nabývají platnosti po zveřejnění na facebookové stránce.
 • Bude-li mít pořadatel či organizátor oprávněné podezření na podvodné, nepoctivé nebo nekalé jednání soutěžícího či jiné osoby, která soutěžícímu napomohla, či mohla napomoci k výhře, nebo pokud k takovému jednání dojde, může být soutěžící ze soutěže vyloučen.
 • Každý účastník potvrzuje, že se seznámil s jejími pravidly a plně s nimi souhlasí. Pokud je poruší, ztrácí právo na udělení výhry, nebo účasti v soutěži. Soutěžící rovněž musí dodržovat pravidla používání sociální sítě Facebook.
 • V ostatním se soutěž a vztahy mezi soutěžícím a pořadatelem anebo organizátorem řídí právním řádem České republiky.
 • Tato závazná pravidla budou zveřejněna po celou dobu trvání soutěže na internetových stránkách https://www.myslivecky-obchod.cz
 • Soutěž není nijak sponzorována, podporována, řízená nebo jinak spojená s Facebookem.
 • Propagační akce není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook a nijak s ní nesouvisí.
 • Soutěž bude probíhat takto : 1 kolo - do 16.7.2017, 2. kolo -od 17.7.2017 do 14.8.2017 a 3. kolo -od 15.8.2017 do 30.9. Výhra je v každém kole dárkový kupon v hodnotě 500,- Kč na nákup v internetovém obchodě https://www.myslivecky-obchod.cz nebo v kamenné prodejně na adrese Litoměřická 52, Česká Lípa. Fotografie srnců z ukončeného kola nelze použít v dalším průběhu soutěže.
 •  Každý výherce bude kontaktován v komentářích pod soutěžním příspěvkem, nebo prostřednictvím soukromé zprávy, kde mu sdělíme jak kupon uplatnit.
 • Každý soutěžící dává svůj souhlas se zveřejněním svého jména a příjmení na listině výherců, která bude zveřejněna na internetových stránkách https://www.facebook.com/Mysliveckyobchod/

Účastník soutěže  souhlasí ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů s tím, aby společnost  zpracovávala a používala osobní údaje uživatele, a to pouze informace uvedené na facebookovém profilu. Současně uživatel souhlasí s tím, aby společnost po dobu neurčitou, resp. do výslovného odvolání tohoto souhlasu ze strany uživatele, zasílala svá obchodní sdělení a newslettery uživateli ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů. Uživatel může zasílání informačních emailů kdykoli odmítnout. Osobní údaje uživatele mohou být z databáze vymazány na základě žádosti uživatele.

Budeme velmi rádi když budete naši soutěž sdílet.

(loveného srnce myslím , jako já , lovil lovil , ale neulovil)

Soutěž byla zařazena do největšího českého katalogu soutěží o ceny České-soutěže.cz.
Myslivecky-obchod.cz
2009 - 2014
Made by © Tomáš Růžička