U výrobků Deerhunter a Hart, termín dodání až 30 dní. U obleků se prosím informujte o dostupnosti. 28.9-29.9 2023 ZAVŘENO

Hart Armox-GL rukavice

Kód: 4680/M- 4680/L- 4680/XL- 4680/XXL Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: Hart
924 Kč 763,64 Kč bez DPH
do 7 dnů do 7 dnů do 7 dnů do 7 dnů Zvolte variantu
Varianta

Neoprenové nepromokavé rukavice. Ponechte si teplé ruce, ale udržte citlivost v prstech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Neoprenové nepromokavé rukavice. Ponechte si teplé ruce, ale udržte citlivost v prstech.

Materiál rukavic:

  • 1.vrstva: 70% polyester, 30% nylon
  • 2.vrstva: 100% PU

Doplňkové parametry

Kategorie: Rukavice
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HART je součástí společnosti, která od svého založení v roce 1948 spolupracovala s lovci a rybáři, naslouchala jejich potřebám a postupovala s nimi.

V posledních několika letech se však svět změnil rychlostí, která je téměř nemožná. Nové generace zažívají nové problémy a hledají nové příležitosti z různých pohledů na život. Budoucnost této činnosti vyžaduje, abychom opustili svůj starý způsob myšlení a přijali nové způsoby chápání toho, co ve skutečnosti představuje, a to skutečnou vášeň pro přírodu.

Lov a rybolov jsou nejetičtějšími a nejudržitelnějšími způsoby získávání potravy. Greenpeace to říká. Jedná se tedy o zdravý a energický argument, ke kterému lze přidat další: lov a rybolov jsou činnosti, které udržují a zaručují intenzivní a vyvážený vztah k přírodě. Jsou to činnosti, které udržují vazby na venkovský svět a zabraňují problémům s přeplněním měst (ztráta biologické rozmanitosti, degradace krajiny…)