Schází Vám další výrobky? Registrujte se prosím a otevřou se vám další sekce.U výrobků Deerhunter termín dodání až tři týdny! U obleků se prosím informujte o dostupnosti. ...

Hart Burgoa-C lovecká čepice

Kód: 4740/56 4740/58 4740/60 Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: Hart
756 Kč 624,79 Kč bez DPH
do 7 dnů do 7 dnů do 7 dnů Zvolte variantu
Varianta

Teplá prodyšná čepice HART BURGOA-C s Osmotech membránou a se sklopnými klapkami na uši.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Teplá prodyšná čepice HART BURGOA-C s Osmotech membránou a se sklopnými klapkami na uši.

  • 1.vrstva: 100% polyester
  • Vnitřek: PU membrána
  • 2.vrstva: 100% polyester
  • 3.vrstva: 100% polyester

Doplňkové parametry

Kategorie: Myslivecké oblečení
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HART je součástí společnosti, která od svého založení v roce 1948 spolupracovala s lovci a rybáři, naslouchala jejich potřebám a postupovala s nimi.

V posledních několika letech se však svět změnil rychlostí, která je téměř nemožná. Nové generace zažívají nové problémy a hledají nové příležitosti z různých pohledů na život. Budoucnost této činnosti vyžaduje, abychom opustili svůj starý způsob myšlení a přijali nové způsoby chápání toho, co ve skutečnosti představuje, a to skutečnou vášeň pro přírodu.

Lov a rybolov jsou nejetičtějšími a nejudržitelnějšími způsoby získávání potravy. Greenpeace to říká. Jedná se tedy o zdravý a energický argument, ke kterému lze přidat další: lov a rybolov jsou činnosti, které udržují a zaručují intenzivní a vyvážený vztah k přírodě. Jsou to činnosti, které udržují vazby na venkovský svět a zabraňují problémům s přeplněním měst (ztráta biologické rozmanitosti, degradace krajiny…)