Schází Vám další výrobky? Registrujte se prosím a otevřou se vám další sekce.U výrobků Deerhunter termín dodání až tři týdny! U obleků se prosím informujte o dostupnosti. 8.7-12.7 DOVOLENÁ ...

Hart Ronda kožený opasek

Kód: 4968/90- 4968/100 4968/110 Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: Hart
1 019 Kč 842,15 Kč bez DPH
do 7 dnů do 7 dnů do 7 dnů Zvolte variantu
Varianta

Odolný kožený pásek HART RONDA vyrobený ve Španělsku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odolný kožený pásek HART RONDA vyrobený ve Španělsku. Velikost: 90 až 110 cm. Kožený opasek Ronda je díky svému elegantnímu designu, ale také své funkčnosti vhodný jak pro lov, tak pro volný čas a lze jej kombinovat s mnoha věcmi.

  • Materiál pravá kůže
  • Barva hnědá
  • Velikosti 90 až 110 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Pásky a opasky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HART je součástí společnosti, která od svého založení v roce 1948 spolupracovala s lovci a rybáři, naslouchala jejich potřebám a postupovala s nimi.

V posledních několika letech se však svět změnil rychlostí, která je téměř nemožná. Nové generace zažívají nové problémy a hledají nové příležitosti z různých pohledů na život. Budoucnost této činnosti vyžaduje, abychom opustili svůj starý způsob myšlení a přijali nové způsoby chápání toho, co ve skutečnosti představuje, a to skutečnou vášeň pro přírodu.

Lov a rybolov jsou nejetičtějšími a nejudržitelnějšími způsoby získávání potravy. Greenpeace to říká. Jedná se tedy o zdravý a energický argument, ke kterému lze přidat další: lov a rybolov jsou činnosti, které udržují a zaručují intenzivní a vyvážený vztah k přírodě. Jsou to činnosti, které udržují vazby na venkovský svět a zabraňují problémům s přeplněním měst (ztráta biologické rozmanitosti, degradace krajiny…)