Schází Vám další výrobky? Registrujte se prosím a otevřou se vám další sekce.U výrobků Deerhunter termín dodání až tři týdny! U obleků se prosím informujte o dostupnosti. ...

Seřezávač lebek

Kód: 807
Neohodnoceno
Značka: Dřevo Novák
2 150 Kč 1 776,86 Kč bez DPH
Skladem

Seřezávač lebek je šikovný pomocník pro úpravu srnčích trofejí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Seřezávač lebek je šikovný pomocník pro úpravu srnčích trofejí. Pomocí tohoto nástroje seřežete trofej hladce a přesně dle vašich požadavků. Výrobek je určen především na srnčí a menší dančí lebky.
 
Návod k použití:
 

Parůžkovou část lebky vložte  mezi levou a pravou část upínací desky, kterou symetricky umístíte a upněte. Vykrojení ve středů upínací desky odpovídá části lebky. Oba vyčnívající výstupky zasahují do očních důlků lebky. K upnutí jsou upínací desky nůžkově rozšířeny.

Parůžky jsou jen ze zadní strany výřezem strčeny a obě upínací desky dohromady tlačeny. Zajištění lebky přes ozubenou tyč je dostatečně pevné.

Pila se pohybuje ve vedení dvou plochých kovových tyčí. Tyto jsou pomocí křídlových matic samostatně přestavitelné, tak že řez je možné vést v libovolném úhlu k parůžkům.

Je možné upnutí různé velikosti lebek, necháte-li si pilku na spodní straně upínací desky a přesunete-li šrouby do k tomu určených děr.

Doplňkové parametry

Kategorie: Myslivecké potřeby
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: