Schází Vám další výrobky? Registrujte se prosím a otevřou se vám další sekce.U výrobků Deerhunter termín dodání až tři týdny! U obleků se prosím informujte o dostupnosti. 8.7-12.7 DOVOLENÁ ...

FOMEI 8x56 FOREMAN PRO XLD dalekohled

Kód: 7226
Neohodnoceno
Značka: Fomei
10 490 Kč 8 669,42 Kč bez DPH
Skladem

 

Nová řada oblíbených loveckých dalekohledů FOREMAN PRO XLD vyniká skvělou ergonomií a novými prvky optické soustavy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

FOMEI 8x56 FOREMAN PRO XLD dalekohled

Nová řada oblíbených loveckých dalekohledů FOREMAN PRO XLD vyniká skvělou ergonomií a novými prvky optické soustavy, které mají maximální využití při pozorování za soumraku, za šera nebo v obtížných světelných podmínkách. Hlavní výhodou je vynikající ovladatelnost a světelný výkon optické soustavy.

Dalekohled 8x56 FOREMAN PRO XLD v sobě má vynikající optické vlastnosti a ideální velikost i hmotnost. Je tak vyhledávaným pomocníkem pro pozorování za dne i za šera.

Dalekohledy 8x52´ FOREMAN PRO XLD jsou vyráběny za použití materiálů nejvyšších kvalitativních parametrů. Všechny čočky objektivů i okulárů dalekohledu jsou opatřeny speciálními antireflexními vrstvami HTC (High Transmission Coating). Hranoly dalekohledu jsou ošetřeny vrstvami  DEC (Di-Electrical Coating). Kombinace antireflexních vrstev HTC / DEC zajišťuje maximální propustnost celé optické soustavy. Dalekohledy vynikají vysokou hranovou ostrostí obrazu a maximální celkovou propustností světla. Vzhledem ke své vynikající světelné propustnosti využívají „zbytkového světla", jsou tedy vhodné i pro noční pozorování zvěře, oblohy apod. Tam, kde lidské oko vidí již pouze černý stín, jsou při pozorování dalekohledem FOMEI FOREMAN patrné i detaily.

Tělo dalekohledu 8x56 FOREMAN PRO XLD je plněno suchým dusíkem, což zabraňuje vnitřnímu orosení při náhlé změně teploty a také zajišťuje jeho voděodolnost (WATERPROOF). Robustní konstrukce dalekohledů FOREMAN PRO XLD rozšiřuje široké možnosti využití. Průměr vstupních čoček (objektivu56mm, v kombinaci s použitým materiálem a technologiemi, nabízejí skvělé optické vlastnosti při zachování nízké hmotnosti a kompaktních rozměrů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dalekohledy Fomei
Záruka: 3 roky
Zvětšení (x): 8

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: