Schází Vám další výrobky? Registrujte se prosím a otevřou se vám další sekce.U výrobků Deerhunter termín dodání až tři týdny! U obleků se prosím informujte o dostupnosti. 8.7-12.7 DOVOLENÁ ...

Hart Fairfax-GL rukavice

Kód: 4836/M 4836/L 4836/XL 4836/XXL Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: Hart
838 Kč 692,56 Kč bez DPH
do 7 dnů do 7 dnů do 7 dnů do 7 dnů Zvolte variantu
Varianta

Teplé sportovní rukavice HART FAIRFAX-GL s protiskluzovou úpravou na dlaních. Palec a ukazováček je ze speciálního materiálu pro ovládání dotykových obrazovek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Teplé sportovní rukavice HART FAIRFAX-GL s protiskluzovou úpravou na dlaních. Ponechte si teplé ruce, ale udržte citlivost v prstech. Rukavice jsou velmi lehké a tenké pro nejlepší cit a spolehlivý úchop.

Palec a ukazováček je ze speciálního materiálu pro ovládání dotykových obrazovek, můžete bez námahy používat váš smartphone a vaše ruce zůstanou příjemně v teple.

Materiál rukavic:

  • 1.vrstva: 95% polyester, 5% elastan
  • Podšívka: 100% polyester

Rozměry (šířka ruky):

  • S - 8 cm
  • M - 9 cm
  • L - 10 cm
  • XL - 11 cm
  • XXL - 12 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Rukavice
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HART je součástí společnosti, která od svého založení v roce 1948 spolupracovala s lovci a rybáři, naslouchala jejich potřebám a postupovala s nimi.

V posledních několika letech se však svět změnil rychlostí, která je téměř nemožná. Nové generace zažívají nové problémy a hledají nové příležitosti z různých pohledů na život. Budoucnost této činnosti vyžaduje, abychom opustili svůj starý způsob myšlení a přijali nové způsoby chápání toho, co ve skutečnosti představuje, a to skutečnou vášeň pro přírodu.

Lov a rybolov jsou nejetičtějšími a nejudržitelnějšími způsoby získávání potravy. Greenpeace to říká. Jedná se tedy o zdravý a energický argument, ke kterému lze přidat další: lov a rybolov jsou činnosti, které udržují a zaručují intenzivní a vyvážený vztah k přírodě. Jsou to činnosti, které udržují vazby na venkovský svět a zabraňují problémům s přeplněním měst (ztráta biologické rozmanitosti, degradace krajiny…)