Hart Fielder-C lovecká čepice

Kód: 4839
Neohodnoceno
Značka: Hart
629 Kč 629 Kč bez DPH
do 7 dnů

Voděodolná prodyšná čepice HART Fielder-C.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Voděodolná prodyšná čepice HART Fielder-C. Kšiltovka obsahuje větrací oblasti na bočních stranách. Možnost nastavení zadního řemínku. Univerzální velikost.

  • 1.vrstva: 65% polyester, 35% bavlna
  • 2.vrstva: 100% polyester
  • Podšívka: 100% polyester

Doplňkové parametry

Kategorie: Myslivecké oblečení
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

HART je součástí společnosti, která od svého založení v roce 1948 spolupracovala s lovci a rybáři, naslouchala jejich potřebám a postupovala s nimi.

V posledních několika letech se však svět změnil rychlostí, která je téměř nemožná. Nové generace zažívají nové problémy a hledají nové příležitosti z různých pohledů na život. Budoucnost této činnosti vyžaduje, abychom opustili svůj starý způsob myšlení a přijali nové způsoby chápání toho, co ve skutečnosti představuje, a to skutečnou vášeň pro přírodu.

Lov a rybolov jsou nejetičtějšími a nejudržitelnějšími způsoby získávání potravy. Greenpeace to říká. Jedná se tedy o zdravý a energický argument, ke kterému lze přidat další: lov a rybolov jsou činnosti, které udržují a zaručují intenzivní a vyvážený vztah k přírodě. Jsou to činnosti, které udržují vazby na venkovský svět a zabraňují problémům s přeplněním měst (ztráta biologické rozmanitosti, degradace krajiny…)