Schází Vám další výrobky? Registrujte se prosím a otevřou se vám další sekce.U výrobků Deerhunter termín dodání až tři týdny! U obleků se prosím informujte o dostupnosti. ...

Hart Irati-C lovecká čepice

Kód: 4913
Neohodnoceno
Značka: Hart
899 Kč 899 Kč bez DPH
do 7 dnů

Voděodolná prodyšná čepice HART Irati-C. Materiál je také vodoodpudivý

Detailní informace

Detailní popis produktu

Voděodolná prodyšná čepice HART Irati-C. Materiál je také vodoodpudivý. Hlava lovce je tak ideálně chráněna před nepříznivými povětrnostními podmínkami. Univerzální velikost s nastavitelným zadním popruhem.

Vlastnosti myslivecké čepice:

  • Špičková čepice pro lov a outdoorové aktivity
  • Odpuzovač vody
  • Nastavitelný zadní popruh

Složení materiálu lovecké kšiltovky:

  • 1.vrstva: 100% polyester
  • 2.vrstva: 100% polyester
  • Podšívka: 100% polyester

Doplňkové parametry

Kategorie: Myslivecké oblečení
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HART je součástí společnosti, která od svého založení v roce 1948 spolupracovala s lovci a rybáři, naslouchala jejich potřebám a postupovala s nimi.

V posledních několika letech se však svět změnil rychlostí, která je téměř nemožná. Nové generace zažívají nové problémy a hledají nové příležitosti z různých pohledů na život. Budoucnost této činnosti vyžaduje, abychom opustili svůj starý způsob myšlení a přijali nové způsoby chápání toho, co ve skutečnosti představuje, a to skutečnou vášeň pro přírodu.

Lov a rybolov jsou nejetičtějšími a nejudržitelnějšími způsoby získávání potravy. Greenpeace to říká. Jedná se tedy o zdravý a energický argument, ke kterému lze přidat další: lov a rybolov jsou činnosti, které udržují a zaručují intenzivní a vyvážený vztah k přírodě. Jsou to činnosti, které udržují vazby na venkovský svět a zabraňují problémům s přeplněním měst (ztráta biologické rozmanitosti, degradace krajiny…)