Schází Vám další výrobky? Registrujte se prosím a otevřou se vám další sekce.U výrobků Deerhunter termín dodání až tři týdny! U obleků se prosím informujte o dostupnosti. ...

Hart Lekanda lovecké holínky

Kód: 4974/40 4974/41 4974/42- 4974/43- 4974/45- 4974/46 Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: Hart
2 996 Kč 2 476,03 Kč bez DPH
do 7 dnů do 7 dnů Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Varianta

Vysoce kvalitní, lehké neoprénové holínky s výztuží a ochranou na namáhaných místech. vyrobené z přírodnímu kaučuku

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysoce kvalitní, lehké neoprénové holínky s výztuží a ochranou na namáhaných místech. vyrobené z přírodnímu kaučuku, 5 mm silný neopren pro nejlepší tepelnou izolaci. Anatomicky tvarovaná stélka EVA. Pohodlná mezipodešev EVA a uchopitelná, samočistící gumová podrážka. Výška kozaček 37,5 cm. Hmotnost 1600 g (velikost 43).

  • Horní vrstva: 5mm neopren + 100% nepromokavá, přírodní vulkanizovaná 52% guma.
  • Podšívka: Neopren + 100% nylon.
  • Stélka: Membrána z vláken.
  • Stélka: Anatomicky tvarovaná EVA.
  • Podrážka: Dvojitá hustota: mezipodešev EVA + Gumová podešev.
  • Hmotnost: 696 gramů (velikost 9 uk).

Doplňkové parametry

Kategorie: Holinky, gumáky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HART je součástí společnosti, která od svého založení v roce 1948 spolupracovala s lovci a rybáři, naslouchala jejich potřebám a postupovala s nimi.

V posledních několika letech se však svět změnil rychlostí, která je téměř nemožná. Nové generace zažívají nové problémy a hledají nové příležitosti z různých pohledů na život. Budoucnost této činnosti vyžaduje, abychom opustili svůj starý způsob myšlení a přijali nové způsoby chápání toho, co ve skutečnosti představuje, a to skutečnou vášeň pro přírodu.

Lov a rybolov jsou nejetičtějšími a nejudržitelnějšími způsoby získávání potravy. Greenpeace to říká. Jedná se tedy o zdravý a energický argument, ke kterému lze přidat další: lov a rybolov jsou činnosti, které udržují a zaručují intenzivní a vyvážený vztah k přírodě. Jsou to činnosti, které udržují vazby na venkovský svět a zabraňují problémům s přeplněním měst (ztráta biologické rozmanitosti, degradace krajiny…)