Schází Vám další výrobky? Registrujte se prosím a otevřou se vám další sekce.U výrobků Deerhunter termín dodání až tři týdny! U obleků se prosím informujte o dostupnosti. ...

Hart Montaraz-V lovecká vesta

Kód: 4980/S 4980/M 4980/L 4980/XL 4980/XXL 4980/XXX Zvolte variantu
3 hodnocení
Značka: Hart
1 736 Kč 1 434,71 Kč bez DPH
do 7 dnů do 7 dnů do 7 dnů do 7 dnů do 7 dnů do 7 dnů Zvolte variantu
Varianta

Vesta Montaraz-V je určena pro lovce, kteří hledají vestu, která vyniká kromě funkčnosti i elegancí a je skvělým módním doplňkem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vesta Montaraz-V je určena pro lovce, kteří hledají vestu, která vyniká kromě funkčnosti i elegancí a je skvělým módním doplňkem. Elegantní super lehká vesta s teplým polstrováním. Křížové prošívání a oranžové zipy na zipech dodávají vestě sportovní charakter.

Dvě přední kapsy a jedna náprsní kapsa na levé straně se zipy. Teplé a super lehká, sportovní prošívání, náprsní kapsa na zip.

  • zateplená
  • izolační
  • nešustivá

Materiál lovecké vesty:

  • 1.vrstva: 100% polyester
  • Vycpávka: 100% polyester
  • Podšívka: 100% polyester

Doplňkové parametry

Kategorie: Lovecké vesty
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HART je součástí společnosti, která od svého založení v roce 1948 spolupracovala s lovci a rybáři, naslouchala jejich potřebám a postupovala s nimi.

V posledních několika letech se však svět změnil rychlostí, která je téměř nemožná. Nové generace zažívají nové problémy a hledají nové příležitosti z různých pohledů na život. Budoucnost této činnosti vyžaduje, abychom opustili svůj starý způsob myšlení a přijali nové způsoby chápání toho, co ve skutečnosti představuje, a to skutečnou vášeň pro přírodu.

Lov a rybolov jsou nejetičtějšími a nejudržitelnějšími způsoby získávání potravy. Greenpeace to říká. Jedná se tedy o zdravý a energický argument, ke kterému lze přidat další: lov a rybolov jsou činnosti, které udržují a zaručují intenzivní a vyvážený vztah k přírodě. Jsou to činnosti, které udržují vazby na venkovský svět a zabraňují problémům s přeplněním měst (ztráta biologické rozmanitosti, degradace krajiny…)