U výrobků Deerhunter, termín dodání až 14dní. U obleků se prosím informujte o dostupnosti.

Hart Muguet-TS myslivecké tričko

Kód: 4998/S 4998/M 4998/L 4998/XL 4998/XXL 4998/XXX Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: Hart
599 Kč 495,04 Kč bez DPH
do 7 dnů do 7 dnů do 7 dnů do 7 dnů do 7 dnů do 7 dnů Zvolte variantu
Varianta

Tričko Hart MUGUET-TS je dokonalým společníkem v chladném počasí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tričko Hart MUGUET-TS je dokonalým společníkem v chladném počasí. Funkční tričko je díky rychleschnoucí látce ideální pro všechny outdoorové aktivity. Tričko je vybaveno obousměrnou tkaninou s ventilačními otvory v podpaží a zádech. Tričko má kulatý výstřih.

  • 1.vrstva: 80% bavlna, 20% polyester
  • 2.vrstva: 100% polyester

Doplňkové parametry

Kategorie: Myslivecká trička
Záruka: 2 roky
Rukáv: Krátký rukáv

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HART je součástí společnosti, která od svého založení v roce 1948 spolupracovala s lovci a rybáři, naslouchala jejich potřebám a postupovala s nimi.

V posledních několika letech se však svět změnil rychlostí, která je téměř nemožná. Nové generace zažívají nové problémy a hledají nové příležitosti z různých pohledů na život. Budoucnost této činnosti vyžaduje, abychom opustili svůj starý způsob myšlení a přijali nové způsoby chápání toho, co ve skutečnosti představuje, a to skutečnou vášeň pro přírodu.

Lov a rybolov jsou nejetičtějšími a nejudržitelnějšími způsoby získávání potravy. Greenpeace to říká. Jedná se tedy o zdravý a energický argument, ke kterému lze přidat další: lov a rybolov jsou činnosti, které udržují a zaručují intenzivní a vyvážený vztah k přírodě. Jsou to činnosti, které udržují vazby na venkovský svět a zabraňují problémům s přeplněním měst (ztráta biologické rozmanitosti, degradace krajiny…)