Kamennou prodejnu máme zavřenou, ale jinak makáme! Nebojte se objednat online.

Hart NB Litepack lovecký batoh, 11 l

Kód: 5017
Neohodnoceno
Značka: Hart
938 Kč 775,21 Kč bez DPH
do 7 dnů

Celoroční prodyšný batoh HART NB LITEPACK s nastavitelnými řemínky na zavěšení věcí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Celoroční prodyšný batoh HART NB LITEPACK s nastavitelnými řemínky na zavěšení věcí, s elastickými šňůrkami na zavěšení věcí a s vycpanou zadní částí batohu. Ideální k lovu se psem či na hory. Díky ergonomickému tvaru se batoh dokonale hodí i při rychlém běhu. 

Vlastnosti mysliveckého batohu

  • Rozměr 30 × 40 × 23 cm
  • Váha: 380 g
  • Objem: 11 litrů

Materiál loveckého batohu

  • 1.vrstva: 100% nylon

Doplňkové parametry

Kategorie: Batohy
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

HART je součástí společnosti, která od svého založení v roce 1948 spolupracovala s lovci a rybáři, naslouchala jejich potřebám a postupovala s nimi.

V posledních několika letech se však svět změnil rychlostí, která je téměř nemožná. Nové generace zažívají nové problémy a hledají nové příležitosti z různých pohledů na život. Budoucnost této činnosti vyžaduje, abychom opustili svůj starý způsob myšlení a přijali nové způsoby chápání toho, co ve skutečnosti představuje, a to skutečnou vášeň pro přírodu.

Lov a rybolov jsou nejetičtějšími a nejudržitelnějšími způsoby získávání potravy. Greenpeace to říká. Jedná se tedy o zdravý a energický argument, ke kterému lze přidat další: lov a rybolov jsou činnosti, které udržují a zaručují intenzivní a vyvážený vztah k přírodě. Jsou to činnosti, které udržují vazby na venkovský svět a zabraňují problémům s přeplněním měst (ztráta biologické rozmanitosti, degradace krajiny…)