Schází Vám další výrobky? Registrujte se prosím a otevřou se vám další sekce.U výrobků Deerhunter termín dodání až tři týdny! U obleků se prosím informujte o dostupnosti. 8.7-12.7 DOVOLENÁ ...

Hart Skin Pants funkční nohavice

Kód: 5091/M- 5091/L- 5091/XL- 5091/XXL Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: Hart
820 Kč 677,69 Kč bez DPH
2-3 dny do 7 dnů do 7 dnů do 7 dnů Zvolte variantu
Varianta

Rychleschnoucí HART SKIN FUNKČNÍ SPODKY udržují tělo v teple během chladného počasí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rychleschnoucí HART SKIN FUNKČNÍ SPODKY udržují tělo v teple během chladného počasí.

  • 1.vrstva: 100% polyester

Doplňkové parametry

Kategorie: Spodky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HART je součástí společnosti, která od svého založení v roce 1948 spolupracovala s lovci a rybáři, naslouchala jejich potřebám a postupovala s nimi.

V posledních několika letech se však svět změnil rychlostí, která je téměř nemožná. Nové generace zažívají nové problémy a hledají nové příležitosti z různých pohledů na život. Budoucnost této činnosti vyžaduje, abychom opustili svůj starý způsob myšlení a přijali nové způsoby chápání toho, co ve skutečnosti představuje, a to skutečnou vášeň pro přírodu.

Lov a rybolov jsou nejetičtějšími a nejudržitelnějšími způsoby získávání potravy. Greenpeace to říká. Jedná se tedy o zdravý a energický argument, ke kterému lze přidat další: lov a rybolov jsou činnosti, které udržují a zaručují intenzivní a vyvážený vztah k přírodě. Jsou to činnosti, které udržují vazby na venkovský svět a zabraňují problémům s přeplněním měst (ztráta biologické rozmanitosti, degradace krajiny…)