U výrobků Deerhunter, termín dodání až 14dní. U obleků se prosím informujte o dostupnosti.

Hart Termo Original funkční nátělník

Kód: 5103/S- 5103/M 5103/L 5103/XL 5103/XXL Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: Hart
2 660 Kč 2 198,35 Kč bez DPH
do 7 dnů do 7 dnů do 7 dnů do 7 dnů do 7 dnů Zvolte variantu
Varianta

Rychleschnoucí SKINMAPP funkční nátělník skvěle saje pot a je prodyšný.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Termo Original tričko s dlouhým rukávem je navrženo tak, aby vás udrželo v teple a suchu, nezáleží na tom zda sedíte nebo se pohybujete.

Vnitřní vlhkost saje a propouští, tím udržuje tělo v suchu a teple. Doporučuje se nosit v teplotních intervalech od -40 ° C po + 5ºC.

Doplňkové parametry

Kategorie: Myslivecká trička
Záruka: 2 roky
Rukáv: Dlouhý rukáv

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HART je součástí společnosti, která od svého založení v roce 1948 spolupracovala s lovci a rybáři, naslouchala jejich potřebám a postupovala s nimi.

V posledních několika letech se však svět změnil rychlostí, která je téměř nemožná. Nové generace zažívají nové problémy a hledají nové příležitosti z různých pohledů na život. Budoucnost této činnosti vyžaduje, abychom opustili svůj starý způsob myšlení a přijali nové způsoby chápání toho, co ve skutečnosti představuje, a to skutečnou vášeň pro přírodu.

Lov a rybolov jsou nejetičtějšími a nejudržitelnějšími způsoby získávání potravy. Greenpeace to říká. Jedná se tedy o zdravý a energický argument, ke kterému lze přidat další: lov a rybolov jsou činnosti, které udržují a zaručují intenzivní a vyvážený vztah k přírodě. Jsou to činnosti, které udržují vazby na venkovský svět a zabraňují problémům s přeplněním měst (ztráta biologické rozmanitosti, degradace krajiny…)