U výrobků Deerhunter, termín dodání až 14dní. U obleků se prosím informujte o dostupnosti.

Mikov Ruby Chef sada nožů

Kód: 128V2003019
Neohodnoceno
Značka: Mikov
5 360 Kč 4 429,75 Kč bez DPH
Skladem

Cenově zvýhodněná sada nožů Mikov Ruby CHEF, získáte celkem 5 nožů, kuchařský, Santoku, vykošťovací, univerzální, nůž na ovoce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cenově zvýhodněná sada nožů Mikov Ruby CHEF, získáte celkem 5 nožů, kuchařský, Santoku, vykošťovací, univerzální, nůž na ovoce.

Nože mají kvalitní čepel s logem Mikov a jsou vyrobeny z martenzitické korozivzdorné oceli DIN 1.4116 (dovoz SRN) o tvrdosti 55 HRc a zasazeny do dřevěného držadla. Držadlo je dokonale ergonomické a je našimi konstruktéry a designéry navrženo tak, aby s nožem umožnilo pohodlnou práci. Díky preciznímu zpracování držadlo s čepelí dokonale lícuje, proto nedává žádný prostor nečistotám a choroboplodným bakteriím.

Čepel je opatřena kováním chránícím prsty při krájení. Používání kuchyňských nožů RUBY je při dodržení základních pravidel manipulace s ostrými předměty a hygieny komfortní a bezpečné. Nože jsou vhodné pro každodenní používání a odolné proti korozi.

  • ergonomický tvar držadla vyvinutý speciálně pro tyto nože
  • přední kování chrání prsty před poraněním
  • zadní kování chrání nůž před poškozením.

Kuchyňské a řeznické nože jsou velmi kvalitní výrobek z nožířské firmy Mikov, její historie sahá až do roku 1794 a sídlí ve městě Mikulášovice, které se nachází v Národním parku České Švýcarsko.

Kuchařský nůž 400-ND-20/RUBY

Nůž 400-ND-20/RUBY KUCHAŘSKÝ je výborným společníkem do každé domácnosti a restauračního provozu. Umožňuje pohodlné porcování masa, krájení zeleniny a bylinek, je vhodný pro rychlé krájení tzv. kolíbáním, kdy se přední část ostří stále dotýká krájecí plochy a umožňuje tak rychlou a efektivní práci.

Santoku nůž 405-ND-18/RUBY

Nůž 405-ND-18/RUBY SANTOKU je vhodný pro přípravu ryb, masa a zeleniny. Používá se zejména v asijské kuchyni na krájení na tenké nudličky.

Vykošťovací nůž 402-ND-15/RUBY

Nůž 402-ND-15/RUBY VYKOSŤOVACÍ je výborným společníkem do každé domácnosti a restauračního provozu. Vyřezávací, špikovací nebo nakrajovací nůž je ve své podstatě univerzální kuchyňský nůž pro jakékoliv použití a patří v kuchyni mezi nejpoužívanější nože.

Univerzální nůž 403-ND-13/RUBY

Nůž 403-ND-13/RUBY UNIVERZALNÍ je výborným společníkem do každé domácnosti a restauračního provozu. Umožňuje pohodlné porcování masa, krájení zeleniny a bylinek.

Nůž na ovoce 406-ND-11/RUBY

Nůž 406-ND-11/RUBY NA OVOCE je vhodným pomocníkem při krájení veškerého ovoce.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sady nožů
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: