Schází Vám další výrobky? Registrujte se prosím a otevřou se vám další sekce.U výrobků Deerhunter termín dodání až tři týdny! U obleků se prosím informujte o dostupnosti. ...

Mikov Špalek 69-5 Lux Profi sada nožů

Kód: 128128728
Neohodnoceno
Značka: Mikov
7 760 Kč 6 413,22 Kč bez DPH
do 21 dní

ŠPALEK 69-5/ LUX PROFI se skládá z jednoho dřevěného špalku a sadou 4 nožů a ocílkou. Dřevěný špalek je tvořen z kvalitního dřeva a poskytuje ochranu pro vaše nože.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ŠPALEK 69-5/ LUX PROFI se skládá z jednoho dřevěného špalku a sadou 4 nožů a ocílkou. Dřevěný špalek je tvořen z kvalitního dřeva a poskytuje ochranu pro vaše nože.

Svým vzhledem se výborně hodí do každé kuchyně. Sada 4 nožů se skládá z dvou vyřezávajících a jednoho píchacího a vykošťovacího nože , jejich čepele jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli 425 , obsahující navíc legury Molybdenu a Vanadu, díky kterým má čepel vyšší řezivost a otěru vzdornost. Čepel nože má kónický ( klínovitý) výbrus . Střenky nožů jsou vyrobeny z brazilského palisandrového dřeva, které dodává noži luxusní vzhled a vysokou užitnou hodnotu. Rukojetě nožů zajišťují komfortní a bezpečný uchopení.

  • Sada nožů je certifikována pro styk s potravinami dle norem EU.
  • Materiál čepele nerezová ocel 425 - 55-57HRC
  • Materiál střenky dřevo - brazilský palisandr

Součástí nožů k sadě jsou:

Ocílka 899-OD-25/PALISANDR 

Ocílka se skládá z čepele ocílky, kroužku a dřevěného držadla. Kvalitní chromová ocílka s průřezem a délkou čepele ocílky 25 cm je vhodná pro broušení kuchyňských a řeznických nožů. Dřevěná rukojeť na OCÍLCE je tvořena z velmi kvalitního dřeva a má jedineční tvar, pro komfortní a bezpečné využití.

Vykošťovací nůž 318-ND-12/LUX PROFI

Nůž je ve své podstatě univerzální kuchyňský nůž pro jakékoliv použití, a patří v kuchyni mezi nejpoužívanější nůž, který umožňuje pohodlné krájení a vykošťování , je také vhodný pro krájení bylinek a zeleniny . NUZ 318-ND-12/LUX PROFI je ideální na vykosťování a porcování masa , odřezávání šlach a tučného masa. Zúžená čepel pomůže snadnému vykosťování okolo kloubů a kostí.

Řeznický nůž Butcher 319-ND-15/LUX PROFI

Řeznický nůž píchací, špikovací nebo nakrajovací nůž je ve své podstatě univerzální kuchyňský nůž pro jakékoliv použití, a patří v kuchyni mezi nejpoužívanější nůž. BUTCHER 319-ND-15/LUX PROFI je ideální na vykosťování a porcování masa , odřezávání šlach a tučného masa. Zúžená čepel pomůže snadnému vykosťování okolo kloubů a kostí.

Vyřezávací nůž 320-ND-16/LUX PROFI

Vyřezávací, nakrajovací nůž je ve své podstatě univerzální kuchyňský nůž pro jakékoliv použití, a patří v kuchyni mezi nejpoužívanější nůž.

Vyřezávací nůž 321-ND-18/LUX PROFI

NUZ 321-ND-18/LUX PROFI Vyřezávací, nakrajovací nůž je ve své podstatě univerzální kuchyňský nůž pro jakékoliv použití, a patří v kuchyni mezi nejpoužívanější nůž.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sady nožů
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: